KONTAKTOPLYSNINGER

Lokalavisen Norddjurs Folkebladet
Mølletorvet 6
8963 Auning

Tlf: 4590 8070

Lokalavisen Norddjurs GrenaaBladet
Østerbrogade 45
8500 Grenaa

 

UDEBLIVER AVISEN

Midtugeavisen bliver omdelt over 2 dage.

Har du ikke modtaget avisen så KLIK HER!

 

 

KONTAKTOPLYSNINGER

E-mail adresser:
Annonceafdelingen Lokalavisen Norddjurs GrenaaBladet:
ann.grenaabladet@lokalavisen.dk

Redaktionen Lokalavisen Norddjurs GrenaaBladet:
red.grenaabladet@lokalavisen.dk

Annonceafdelingen Lokalavisen Norddjurs Folkebladet:
ann.folkebladet@lokalavisen.dk

Redaktionen Lokalavisen Norddjurs Folkebladet:
red.folkebladet@lokalavisen.dk


Redaktion:
Søren Andersen, lokalredaktør
Tlf: 8732 4794
Soren.Andersen@lokalavisen.dk

Lars Normann Thomsen, lokalredaktør
Tlf. 2380 8047
Lars.n.thomsen@lokalavisen.dk

Simon Carlson, journalist
Tlf. 3038 2817
Simon.carlson@lokalavisen.dk

John Pedersen, journalist
Tlf: 2545 6925
john.pedersen@lokalavisen.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
tast-selv-oestjylland@lokalavisen.dk

Salg (Print & Digital)
Thomas B. Pedersen, mediekonsulent
Tlf: 8732 4769
thomas.b.pedersen@lokalavisen.dk

Henrik Sørensen, mediekonsulent
Tlf: 8732 4767
Henrik.Sorensen@lokalavisen.dk

Dorthe B. Skaanning Olesen, salgskoordinater
Tlf: 8732 4770
Dorthe.Olesen@lokalavisen.dk

Torben Duus, salsgschef
Tlf: 8732 4768
Torben.Duus@lokalavisen.dk

Bolig:
Morten Nordentoft, Salgschef Jylland
Tlf: 3010 3284
morten.nordentoft@lokalavisen.dk

Ansv chefredaktør: Claus Krogh

FORRETNINGSBETINGELSER Læs her

 

DEADLINES

Lokalavisen Norddjurs: 

Redaktionelt stof:
fredag kl. 12.00
Korrekturannoncer:
fredag kl. 12.00
Privatannoncer (tillykke, køb/salg m.m.):
fredag kl. 11.00
Alle andre annoncer:
fredag kl. 12.00
 

ANNONCERING læs her

 
SENESTE TV